Психолог в Украине


Олександр Турченюк - Записаться к психологу


  • Цена: 800
  • Номер телефона:
  • Адрес Ровно
  • День рождения
  • Другие контакты
  • Владение языками: Русский, Украинский
  • Профессия: Психолог
О психологе - Олександр Турченюк

Олександр Турченюк, психолог, психотерапевт, групаналітик (ЄАП/УСП), сертифікований Лідер груп Балінта (IBS/PBS), дійсний член Української Спілки психотерапевтів (УСП/ЄАП).


Надання допомоги:


невротичні розлади; фобії; панічні атаки; тривожні розлади; неврози характеру; психосоматичні розлади (вегето судинна дистонія, синдром подразненого кишківника, кардіо невроз, інші); внутрішньоособистістні, міжособистістні конфлікти; психологічні порушення у дітей (консультування); інші.


Види допомоги: консультації для дорослих; консультації для дітей; індивідуальна психотерапія; групова психотерапія; консультування он-лайн - Skype.


Методи: психоаналітично орієнтована індивідуальна психотерапія, групова аналітична психотерапія, психодинамічна піскова психотерапія.
Психологічна та психотерапевтична освіта:


1. Факультет психології Санкт-Петербуржського Державного Університету, кафедра - «Психологічне забезпечення професійної діяльності», 1987 – 1992 рр. Диплом «Психолог. Викладач».


2. Міжнародний кваліфікаційний навчальний проект Європейської Асоціації Психотерапії/ЄАП по підготовці психотерапевтів в Україні, 1996 - 2001 рр., навчальна група за методом – «груповий психоаналіз». Отримана кваліфікація - «Психотерапевт за методом групаналіз». Свідоцтво.


3. Міжнародний кваліфікаційний навчальний проект Польського Балінтовського Товариства/PSB IBS, Інституту психосоматики та психотерапії (Берлін, Німеччина), за участю навчаючих терапевтів та супервізорів Польського та Німецького Балінтовських Товариств International Balint Society/IBS по підготовці Лідерів груп Балінта в Україні, 2007-2010 рр. Отримана кваліфікація - "Сертифікований Лідер груп Балінта International Balint Society/IBS". Сертифікат.


4. Навчальний проект Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України/АППУ з підготовки спеціалістів з психодинамічної піскової психотерапії, 2007 - 2009 рр. Отримана кваліфікація - «Спеціаліст з психодинамічної піскової психотерапії». Сертифікат.
Участь в інших навчальних програмах з допомагаючої психології та психотерапії:


1995 р. - Навчальна кваліфікаційна програма Української Асоціації телефонних консультантів/УАТК "Теорія і практика психологічної допомоги по телефону". Отримана кваліфікація - "Консультант служби" Телефон Довіри ". Свідоцтво.


1998 р. (січень-лютий) - Програма "Громадські зв'язки»/"СС" Агентства з Міжнародного Розвитку Уряду США/USAID. Короткотермінове навчальне стажування "Організація та надання психологічної допомоги підліткам, молодим людям та членам їх сімей", штат Вермонт, США. Сертифікат.


1998-2000 р.р. - навчальна програма з транзакційного аналізу Української Асоціації транзакційного Аналізу/УАТА, курси "ТА - 101", "ТА - 2002". Незавершена участь.


2003-2005 р.р. - навчальна програма Благодійного фонду "Хамлет Траст" (Великобританія) "Теорія і практика створення груп психологічної підтримки для людей з психічною інвалідністю".


2007-2009 р.р. - міжнародний навчальний теоретико-супервізійний проект секції групового аналізу Європейської Федерації психоаналітичної психотерапії/ЄФПП і Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України/АППУ "Теорія і практика супервізійного процесу в групаналітичній модальності". Сертифікат.


2016-2019 р.р. - навчальний теоретико-супервізійний проект для супервізорів та групових психотерапевтів «Теорія та практика супервізування». Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров`я, Українська конфедерація психоаналітичних психотерапій/УКПП-ЄКАПП, Українська спілка психотерапевтів/УСП-ЄАП. Диплом.


Інші.
Професійна діяльність:


1992-1994 рр. - психолог відділу кадрів Рівненського заводу високовольтної апаратури, м. Рівне, Україна.


1994-2000 рр. - психолог-консультант, керівник служби "Телефон Довіри" Рівненського обласного (1994-1996 рр.), психолог-консультант, начальник відділу консультативної роботи Рівненського міського (1996-2000 рр.) Центру "Соціальна служба для молоді", м. Рівне, Україна.


1996 -2001 рр. - Засновник та виконавчий Директор Рівненського обласного психотерапевтичного товариства/РОПТ.


1996-2002 рр. - психолог-консультант "Рівненської незалежної психолого-психотерапевтичної консультації" при Рівненському обласному психотерапевтичному товаристві.


2003-2005 рр. - організатор, фасилітатор "Рівненської незалежної "Групи психологічної підтримки для людей з психічною інвалідністю"".


2007-2009 рр. - викладач курсу "Сучасний психоаналіз" на факультеті психології Рівненського Державного Гуманітарного Університету.


З 2001 р.- психолог, психоаналітично орієнтований психотерапевт, группаналітик в приватній практиці.


Досвід практичної роботи за фахом - з 1995 року.
Вартість послуг:


Індивідуально (консультація, сеанс) - 1000 грн./30 євр.; в групі (психотерапія в групі) - 700 грн.


В окремих випадках існує система знижок.


Тел. +380673625938, Skype: oturchenyuk


Образование - Олександр Турченюк
Санкт-Петербургський Державний Університет, факультет психологіїДипломы и другие награды - Олександр Турченюк
Недавно смотрели

(1) отзывы о психологе Олександр Турченюк
Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчивОтзыв о психологе от Toma
Toma Пациент
0

Я обращалась к психологу, когда столкнулась с трудностями в личной жизни. Благодаря специалисту я научилась лучше понимать свои чувства и эмоции, и мы вместе нашли решение для моих проблем. Я очень благодарна психологу за его профессионализм и поддержку.

Лучшие психологи в Ровно / Лечение невротических расстройств в Ровно / Помощь психолога при одиночестве в Ровно / Сложные отношения в паре в Ровно / Сложные отношения в семье в Ровно / Сложные отношения с детьми в Ровно / Лечение эмоциональных нарушений в Ровно / Лечение психосоматических расстройств в Ровно / Лечение неврозов в Ровно / Лечение панических атак в Ровно / Лечение навязчивых мыслей в Ровно / Лечение фобий в Ровно / Лечение страхов в Ровно / Помощь при заниженной самооценке в Ровно / Помощь психолога с самореализацией в Ровно / Помощь психолога с достижением целей в Ровно / Помощь в сложных вопросах.в Ровно / Психотерапия бессоницы в Ровно / Помощь при тревоге о здоровье ипохондрия в Ровно / Вегетативная соматоформная дисфункция в Ровно / Целостный подход к человеку в Ровно / Лечение нервных тиков в Ровно / Лечение мутизма в Ровно / Работа с пищевыми расстройствами в Ровно / Помощь психолога при зажатости в Ровно / Помощь при закомплексованности в Ровно / Помощь при отсутствии чувства счастья в Ровно / Отсутствие удовлетворенности жизнью в Ровно / Помощь психолога при подавленности в Ровно / Помощь при личностных проблемах в Ровно / Лечение посттравматических расстройств в Ровно / Помощь при семейных конфликтах в Ровно / Помощь психолога с женственностью в Ровно / Помощь психолога при Проф. выгорании в Ровно / Помощь психолога при потере близких в Ровно / Психотерапия детей и подростков в Ровно / Помощь от неуверенности в себе в Ровно / Помощь от трудностей в принятии решения в Ровно / Лучшие психологи в Днепре