Психолог в Украине


Віра Саломатіна - Записаться к психологу


  • Цена:
  • Номер телефона: +38 (067) 672-63-67
  • Адрес: Львов
  • День рождения:
  • Другие контакты:
  • Владение языками: Русский, Украинский
  • Профессия: Психолог
О психологе - Віра Саломатіна

Привіт, я Віра Саломатіна, і я - ваш провідний світловодач на шляху до гармонії та розуміння в складному світі відносин і емоцій. Моя місія - допомогти вам відкрити двері до вашого внутрішнього світу, розкрити петлі непорозуміння та допомогти вам побудувати більш здорові та щасливі відносини з самими собою та іншими.


Я - психолог і консультант, з основним напрямком у системній сімейній психотерапії. Я маю звання кандидата в психотерапевти в цьому напрямку, що підкреслює мій високий рівень компетентності та зосередженість на результаті.


Мої послуги охоплюють широкий спектр аудиторії. Я працюю з підлітками, допомагаючи їм розкрити свій потенціал та зрозуміти себе в цьому періоді життя. Також, я співпрацюю з парами, допомагаючи їм розгадати головоломку відносин та покращити комунікацію. А для сімей, я створюю безпечне простір для діалогу та розв'язання конфліктів.


Моя робота доступна як у форматі онлайн консультацій, так і у формі зустрічей наживо, забезпечуючи максимальний комфорт та зручність для вас. Вибір мови для комунікації - у вашому розпорядженні, оскільки я працюю як українською, так і російською мовами.


Моя мета - допомогти вам створити гармонію в вашому житті та відкрити нові можливості для особистого розвитку та щасливих відносин. Приходьте до мене, і ми разом подолаємо всі виклики, які стоять перед вами на шляху до самопізнання та внутрішньої гармонії.


Другие психологи из Львов
Недавно смотрели

(0) отзывы о психологе Віра Саломатіна
Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Услуги психологов и психотерапевтов во Львове