Психолог в Украине


Тетяна Святенко - Записаться к психологу


  • Цена:
  • Номер телефона: +38 (088) 888-88-88
  • Адрес Львов
  • День рождения
  • Другие контакты
  • Владение языками: Русский, Украинский
  • Профессия: Психолог
О психологе - Тетяна Святенко

Маю можливість розширити практику, тому пишіть якщо відчуваєте відгук до того мого потоку свідомості, що викладу нижче.
Організаційне:
В жовтні очно працюю у Львові.


З листопада в Ірпені та Києві.


Онлайн можу записувати вже зараз.


Сесія триває 55 хвилин. 500 грн.


Вільні Українська, Російська, Англійська.
Про досвід і формальну освіту:
- Я клінічна психологиня (значить можу працювати як з людьми з психіатричними діагнозами, так і з людьми без них, хоча різниця не дуже суттєва). Закінчую останній рік психоаналітичної магістратури в УКУ.


- Гештальт-консультантка. Наразі навчаюсь на 2й ступені гештальт-програми і застосовую цей підхід в роботі (люблю його, бо він мені підходить енергією, живістю, і контактом в тут і зараз).


- Маю 6-річний досвід роботи в ІТ сфері на різних посадах. В основному - менеджмент і, відповідно, велику кількість навчання і досвіду пов'язаного з тим.


- Громадська активістка. Волонтерила, вела тренінги, кілька років була операційною директоркою громадської організації (напрямок: розвиток локальних громад через активацію і підсилення низових ініціатив).


- Маю незакінчену філологічну освіту і відповідний досвід проживання історії "мені 20, я розчарована в світі, в мене немає нічого, і я кидаю університет". Пишаюсь ним :D
Про життя:
Живу в Ірпіні, але буваю проїздом у Львові, часто в Києві, взагалі по Україні катаю.


Займаюсь йогою.


Люблю Сартра, Буковські, Маріну Абрамовіч, проекти Влада Троїцького.


Вирощую сукуленти. Ціную контакт з природою і людей.


Боюсь і люблю піддаватись спонтанності.
Мій шлях в терапію:
В терапію я прийшла спершу як клієнтка. Прийшла з проблемою сильного відчуження від себе, переживання нереальності всього, що відбувається, з проблемами в стосунках, з вигоранням і небажанням жити. Думала, що зустрічей 5-10, мене підрихтують і я піду собі далі нормально жити життя.


Десь на середині домовленого терміну я вже зрозуміла, що


a. якщо людина не хоче жити - за 5-10 зустрічей ніякий психомаг всі нажиті за 20 років рани не залікує


b. знайшла себе в стані "не знаю точно що відбувається, але знаю, що я тут на довго".


Для мене то було як початок цікавої і довгої подорожі до центру (землі\космосу\себе). Дослідження світу всередині, ззовні і їх перетини - найцікавіше заняття зі всіх, що я досвідчувала.
Як я відчуваюсь людям?


(говорю не тільки з досвіду сумісного 24-річного проживання, але й з того, чим діляться інші подорожні):
Зі мною безпечно і вільно. Даю багато простору для вираження, для дослідження.


Я дбайлива і плавна.


Стійка і надійна.


Можу бути ніжна і тепла (але говорити голосно і матом це не заважає).


Поважаю свободу і самобутність іншого(ї). Свободу бути яким(ою) є, робити власні вибори і не паритись хто що про те думає :)


Ціную право кожного(ї) вірити в те, в що ви вірите і жити в такому світі і таким чином, як ви обираєте.


Я ніколи не знаю клієнта(ку) краще ніж він\вона самі (і не планую). Будемо приходити до ваших інсайтів разом.


Ваш світ - тільки ваш, а я можу допомогти досліджувати місцевість і розпізнавати як там все побудовано і чому саме так. Заліковувати і трансформувати, якщо ви запросите мене з собою в цю подорож.
Маю багато цікавості до людей, до різних шляхів, до способів буття, які кожен собі обирає, до способів контакту. Люблю досліджувати, розуміти і розширяти разом з клієнт(к)ами свідомість(ті). Вчитись бачити ширше і більше. Відчувати яскравіше, повніше. Оживати і оживляти через відчуття.


Захоплює бачити як люди мало-по-малу, через сльози і радість, через лють і інсайти скидають зайве і стають собою. Неймовірна краса автентичності, що виникає в терапії.
З чим працюю?
- Почуття вини. Наче вам постійно треба комусь за щось відплачувати.


- Сором, соціальна тривога, складнощі у встановленні чи утриманні гармонійних дружніх стосунків.


- Відчуття що ви недостатні. Недостатньо хороші в чомусь чи взагалі браковані.


- ЛГБТК+ проблеми: як жити в цьому гомофобному світі, проблеми з неприйняттям в сім'ї, внутрішньою самодискримінацією і всім набором.


- Вигорання. Коли сил ні на що немає вже з самого ранку.


- Складність в побудові власних меж (знати і казати чого я хочу, а чого не хочу. казати ні)


- Втрата контакту з собою (відчуження, відсутність емоцій, нерозуміння від чого мені погано і чого я хочу)


- Залежності (в разі наркозалежностей - не в стадії активного використання)


- Проблеми в стосунках батьків, матерів і дітей.


- Пошук власного "місця в світі". Нерозуміння, як жити.


- Депресія.


- Тривожність.


- Деконструкція та інтеграція психоделічних досвідів чи інших переживань отриманих в стані розширеної свідомості.


- Партнерські стосунки. Взаємозалежні\абюзивні\токсичні стосунки, або робота на гармонізацію і збагачення стосунків, які не є проблемними.


- Дослідження власної сексуальності.


- Бажання жити повніше, яскравіше. Розкрити власний потенціал.


- Самотність. Діра в грудях яку неможливо заповнити.


- Відчуття загубленості.


- Переживання смерті близьких.


- Страх смерті чи екзистенційна криза.
Якщо ваш запит відрізняється від перелічених, але відгукується мій текст - напишіть в телеграм і ми обговоримо ваш запит і можливість роботи над ним.
Я не гарантую швидких результатів, чудодійних схем, розкриття секретів успіху. І не вірю в користь подібних спроб обману психіки (читай: самонайобу). Розказувати вам хто ви і як жити я теж не буду.
Гарантую свою повну увагу, повагу, підтримку, і сумісну глибоку трансформаційну роботу в тому темпі, в якому ваша психіка і ресурс будуть дозволяти.
Мені не важливо якого ви росту\віку\кольору\орієнтації\політичних поглядів\релігії\гендеру\статі. Важлива ваша готовність бути чесним зі мною і з собою і зробити перший крок.
Пишіть в телеграм


Недавно смотрели

(0) отзывы о психологе Тетяна Святенко
Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчивЛучшие психологи во Львове / Лечение депрессии во Львове / Лечение невротических расстройств во Львове / Помощь психолога при одиночестве во Львове / Сложные отношения в паре во Львове / Сложные отношения в семье во Львове / Сложные отношения с детьми и подростками во Львове / Лечение эмоциональных нарушений во Львове / Лечение психосоматических расстройств во Львове / Лечение неврозов во Львове / Лечение панических атак во Львове / Лечение навязчивых мыслей во Львове / Лечение фобий во Львове / Лечение страхов во Львове / Помощь при заниженной самооценке во Львове / Помощь психолога с самореализацией во Львове / Помощь психолога с достижением целей во Львове / Краткосрочная помощь в сложных вопросах. во Львове / Психотерапия бессоницы во Львове / Помощь при тревоге о здоровье ипохондрии во Львове / Вегетативная соматоформная дисфункция во Львове / Целостный подход к человеку во Львове / Лечение нервных тиков во Львове / Лечение мутизма во Львове / Работа с пищевыми расстройствами во Львове / Помощь психолога при зажатости во Львове / Помощь при закомплексованности во Львове / Помощь при отсутствии чувства счастья во Львове / Отсутствие удовлетворенности жизнью во Львове / Помощь психолога при подавленности во Львове / Помощь при личностных проблемах во Львове / Лечение посттравматических расстройств во Львове / Помощь при семейных конфликтах во Львове / Помощь психолога с женственностью во Львове / Помощь психолога при Проф. выгорании во Львове / Помощь психолога при потере близких во Львове / Психотерапия детей и подростков во Львове / Помощь с неуверенностью в себе во Львове / Помощь с трудностями в принятии решения во Львове / Помощь при любовной зависимости во Львове / Помощь психолога с чувством вины во Львове / Помощь психолога при обиде во Львове / Помощь психолога при гневе во Львове / Помощь психолога при раздражении во Львове / Проблемы в общении с важными людьми во Львове / Стресс и проблемы на работе во Львове / Помощь с сексуальным насилием во Львове / Помощь при одиночестве и поиск партнера во Львове