Психолог в Украине


Юлія Авраменко - Записаться к психологу


  • Цена:
  • Номер телефона: +38 (063) 340-80-43
  • Адрес: Львов
  • День рождения:
  • Другие контакты:
  • Владение языками: Русский, Украинский
  • Профессия: Психолог
О психологе - Юлія Авраменко

Мене звуть Юлія Авраменко, і я є психологом з Львова. Моя робота полягає в наданні індивідуальних та групових психологічних консультацій для дітей та дорослих. Я вірю в силу спілкування та розуміння відносин між людьми, і моє завдання - допомогти вам знайти рішення та зберегти психологічний баланс.


Однією з моїх основних спеціалізацій є дитячо-юнацька психотерапія. Робота з дітьми та підлітками вимагає особливого підходу і розуміння їхніх потреб та проблем. Я допоможу вашим дітям зрозуміти свої почуття, розвинути навички спілкування та подолати труднощі, з якими вони можуть зіткнутися на шляху до дорослості.


Додатково, я використовую техніку символдрами, щоб допомогти вам розкрити та розуміти свої внутрішні переживання та конфлікти. Символдрама - це потужний інструмент для вивчення своєї психології та розвитку особистості.


Крім цього, я також пропоную арт-терапію, що дозволяє виразити свої почуття та думки через мистецтво. Це може бути особливо корисно для тих, хто зіткнувся з труднощами у словесному вираженні своїх емоцій.


Моя мета як психолога - створити надійне та відкрите середовище для вас, де ви можете знайти відповіді на свої питання, подолати труднощі та розвинути свій потенціал. Я завжди готова працювати разом з вами на шляху до психологічного благополуччя і самовдосконалення.


Недавно смотрели

(0) отзывы о психологе Юлія Авраменко
Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Услуги психологов и психотерапевтов во Львове