Психолог в Украине


Марфа Юріївна Хованська - Записаться к психологу


  • Цена: 500 грн.
  • Номер телефона: (063)888-96-82
  • Адрес: Киев
  • День рождения:
  • Другие контакты:
  • Владение языками: Русский, Украинский
  • Профессия: Психолог
О психологе - Марфа Юріївна Хованська

Образование - Марфа Юріївна Хованська
Освіта: Вивчала Психосоматика в арт-терапевтичному підході Вивчала "Метафорические ассоциативные карты" Вивчала Арт-терапія у Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова Вивчала Ресурсна арт-терапія в роботі зі складними підлітками Вивчала Родинна системна арт-терапія Вивчала Казкотерапія Вивчала Пісочна терапія Вивчала Мандалотерапія Вивчала Арт-коучинг у Восточноукраинская ассоциация арт-терапии Вивчала Ізотерапія Вивчала Психологія/Psychology у Київський університет імені Бориса Грінченка Вивчала Інтелекти Стосунків (робота з проблемами у стосунках пари) Міжнародна Федерація Арт-терапії
Опыт психологической практики - Марфа Юріївна Хованська
11 років вивчення психології, 5 років активної практики, як психолога (проводжу індивідуальні консультації, психологічні лекції, арт-терапевтичні групи).
Используемые подходы и техники - Марфа Юріївна Хованська
Когнитивная психотерапия Нейролингвистическое программирование Поведенческая психотерапия Психоанализ Арт-терапія
Работа с проблемами - Марфа Юріївна Хованська
Допомагаю впоратися з: тривогою, депресією, кризовими станами. Налагодити самооцінку, знизити високий рівень перфекціонізму, подолати самоненависть Розібратися і навчитись керувати емоціями: (образи, гнів, розчарування, ненависть, сором, вина, страхи), Розібратися в причинах і вилікувати психосоматичні хвороби (коли аналізи хороші, а хворобливі симптоми не проходять – вам до мене). Вирішити конфлікти у стосунках з іншими людьми, проблеми у стосунках з партнером (починаючи від знайомства закінчуючи тим, що ви розійшлися і ніяк не можете забути партнера), проблеми у стосунках з батьками. Знайти діяльність, яка буде приносити задоволення Розібратися в собі і зрозуміти хто ви, і чого хочете Вийти із кризових життєвих ситуацій Вийти із стосунків маніпулятивного характеру Працюю з нарцистичним розладом особистості Гарантую якісну допомогу і підтримку на різних життєвих етапах!
Другие психологи из Киев
Недавно смотрели

(0) отзывы о психологе Марфа Юріївна Хованська
Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Услуги психологов и психотерапевтов в Киеве