Психолог в Украине


Олександр Юрійович Чаморсов - Записаться к психологу


  • Цена: 800 грн.
  • Номер телефона: (066)448-86-58
  • Адрес: Киев
  • День рождения:
  • Другие контакты:
  • Владение языками: Русский, Украинский
  • Профессия: Психолог
О психологе - Олександр Юрійович Чаморсов

Образование - Олександр Юрійович Чаморсов
Освіта вища психологічна. Диплом магістра з відзнакою М18 № 083143. Закінчив у 2018 році Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» за спеціальністю «Кризова психологія». Додаткова освіта. Закінчив у 2016 році Тренінг по роботі з шоковим досвідом та попередженням розвитку ПТСР. Навчання проходило в системі тілесно-орієнтованої терапії за підтримки інституту «Bodynamic International» (Данія). Післядипломна освіта, зараз навчаюсь: Інтернатура та супервізія у ДВНЗ «Міжнародний Інститут Післядипломної Освіти» на спеціалізації «Травматерапія і психологічне консультування». Тренінг «Фокусоване консультування та психосоцiальна пiдтримка ветеранiв i членiв їxнix сiмей» 2019р
Опыт психологической практики - Олександр Юрійович Чаморсов
Працював ко-тренером від ГО «Побратими» на проекті «Повернення» з родинами ветеранів (2017 р.) Працював ко-тренером на тренінгу «Посестри». Перший в Україні тренінг для ветеранок по роботі з шоковим досвідом та попередженням розвитку ПТСР за принципом Peer-to-Peer був організований та проводився ГО «Побратими». Тренінг проходив в системі тілесно-орієнтованої терапії за підтримки інституту «Bodynamic International» (2018 рік). З жовтня 2019 року і по цей час працюю консультантом-психологом кризової гарячої лінії для ветеранів з превенції суїцидів.
Используемые подходы и техники - Олександр Юрійович Чаморсов
Когнитивная психотерапия Поведенческая психотерапия EMDR
Работа с проблемами - Олександр Юрійович Чаморсов
Перша психологічна допомога, кризове консультування. Військова травма, інші види психологічних травм. Працюю з ветеранами та їх близькими. Займаюсь проблемами адаптації та попередження розвитку ПТСР.
Другие психологи из Киев
Недавно смотрели

(0) отзывы о психологе Олександр Юрійович Чаморсов
Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Услуги психологов и психотерапевтов в Киеве