Психолог в Украине


Андрій Юрійович Максимлюк - Записаться к психологу


  • Цена: 500 грн.
  • Номер телефона: +380686468881
  • Адрес: Тернополь
  • День рождения:
  • Другие контакты:
  • Владение языками: Русский, Украинский
  • Профессия: Психолог
О психологе - Андрій Юрійович Максимлюк

Образование - Андрій Юрійович Максимлюк
Досвід приватних психологічних практик - 2 роки. Спеціаліст в області взаємостосунків в сім‘ї і взаємовідносин між людьми. Маю позитивний досвід в психоконсультативній роботі з людьми. Спеціалізуюсь в області взаємостосунків в сім‘ї і взаємовідносин між людьми. Виховання дітей, внутрішній клімат сім‘ї, стосунків між подружжям та родиною. Допомагаю розібратись в собі, пропрацьовування самооцінки клієнта та розуміння його бажань. Закінчив Тернопільський Національний Технічний Університет ім. Івана Пулюя за спеціальністю «Психологія» (бакалавр, магістр). Курси підвищення кваліфікації: - «Методи психологічного консультування»; - «Психосоматика»; - «Казкотерапія»; - «Метафоричні асоціативні карти». - «Основи гештальт терапії» Власник «Maksimlyuk Psychology Studio»
Опыт психологической практики - Андрій Юрійович Максимлюк
Досвід приватних психологічних практик - 2 роки. Спеціаліст в області взаємостосунків в сім‘ї і взаємовідносин між людьми. Маю позитивний досвід в індивідуальній психоконсультативній роботі.
Используемые подходы и техники - Андрій Юрійович Максимлюк
Гештальт терапия Нейролингвистическое программирование
Работа с проблемами - Андрій Юрійович Максимлюк
Спеціалізуюсь в області взаємостосунків в сім‘ї і взаємовідносин між людьми. Виховання дітей, внутрішній клімат сім‘ї, стосунків між подружжям та родиною. Допомагаю розібратись в собі, пропрацьовування самооцінки клієнта та розуміння його бажань.
Недавно смотрели

(0) отзывы о психологе Андрій Юрійович Максимлюк
Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Услуги психологов и психотерапевтов в Запорожье