Психолог в Украине


Олена Бабіїв - Записаться к психологу


  • Цена: 600 грн.
  • Номер телефона: (095)003-48-04
  • Адрес Ивано-Франковск
  • День рождения
  • Другие контакты
  • Владение языками: Русский, Украинский
  • Профессия: Психолог
О психологе - Олена Бабіїв

Образование - Олена Бабіїв
1.ПНУ ім.В.Стефаника. Спеціальність «Соціальна педагогіка і практична психологія», 2005-2010р. 2.«Використання арт-терапії в роботі практичного психолога» Підлипна Л,2008-2009 3.«Використання піскової терапії»,Підлипна Л,2010р. 4.«Сексологія в клінічній практиці роботи психолога»,Антіпіна Л,2011р. 5.«Інструменти казкотерапії»,Підлипна Л,2011р. 6.«Психотерапевтичні ресурси батьківсько-дитячих стосунків» Л.Дідковська,2017р. 7.«Психосоматика. Психологічне здоров”я особистості»,2018р. 8.«Радість виховання дітей»,Л.Корчинська,2018р. 9. Навчання в КГУ. Навчальна програма підготовки гештальт-терапевтів з 2016-2021р. 10.Спеціалізація «Психосоматика» в методі гештальт-підходу Л.Кумпан, 2020-2021р.
Опыт психологической практики - Олена Бабіїв
2010-2014 психолог в дитячому центрі раннього розвитку «Мамині зайчики» Один з авторів Івано-Франківської збірки психотерапевтичних казок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Чарівна сила казки», 2011р. Ведуча майстер-класа «Світ дорослих очима дитини» (2011р.) та «Вчимося жити у дітей» (2012). Регіональна практична конференція з арт-терапії «Арт-палітра». Ведуча програми всебічного розвитку особистості дитини, інтерактивне навчання для дітей з супервізією 21-24 червня 2012 та 4-7 липня 2013. Практична конференція з арт-терапії «Літня Арт-школа». Приватна практика з дітьми від 4 років, підлітками, батьками з 2017 року. Підтримана супервізією. Проходжу індивідуальну терапію.
Используемые подходы и техники - Олена Бабіїв
Гештальт терапия Арт-терапія Казкотерапія
Работа с проблемами - Олена Бабіїв
З дорослими в тематиці дитячо-батьківських стосунків (вигорання, труднощі у стосунках, конкуренція сиблінгів, вікові кризи, пошук відповідей на хвилюючі питання. З дітьми (від 4 р.) та підлітками робота зі: -страхами -агресивністю -невпевненістю -надмірною тривожністю -адаптацією -невротичними проявами -проблемою у стосунках -залежність від гаджетів
Другие психологи из Ивано-Франковск
Недавно смотрели

(1) отзывы о психологе Олена Бабіїв
Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчивОтзыв о психологе
Kealonama Гости 13 июля 2022 11:52
0

Мені сподобався лікар. Після прийому появилось друге дихання. Відноситься дуже по людські, скільки я ходила по інших лікарнях, то такого не бачила. Після прийому стало радісно, він мені сподобався. Буду його всім рекомендувати. Дуже ціную таких спеціалістів.

Лучшие психологи в Ивано-Франковске / Лечение депрессии в Ивано-Франковске / Невротические расстройства в Ивано-Франковске / Одиночествов Ивано-Франковске / Сложные отношения в паре в Ивано-Франковске / Сложные отношения в семье в Ивано-Франковске / Сложные отношения с детьми в Ивано-Франковске / Лечение эмоциональных нарушений в Ивано-Франковске / Психосоматика в Ивано-Франковске / Лечение неврозов в Ивано-Франковске / Лечение панических атак в Ивано-Франковске / Лечение навязчивых мыслей в Ивано-Франковске / Лечение фобий в Ивано-Франковске / Лечение страхов в Ивано-Франковске / Самооценка в Ивано-Франковске / Самореализация в Ивано-Франковске / Достижение целей в Ивано-Франковске / Помощь в сложных вопросах в Ивано-Франковске / Психотерапия бессоницы в Ивано-Франковске / Тревога о здоровье ипохондрия в Ивано-Франковске / Вегетативная соматоформная дис. в Ивано-Франковске / Целостный подход к человеку в Ивано-Франковске / Лечение нервных тиков в Ивано-Франковске / Лечение мутизма в Ивано-Франковске / Работа с пищевыми расстройствами в Ивано-Франковск / Помощь психолога при зажатости в Ивано-Франковске / Помощь при закомплексованности в Ивано-Франковске / Отсутствие чувства счастья в Ивано-Франковске / Отсутствие удовлет. жизнью в Ивано-Франковске / Подавленность в Ивано-Франковске / Помощь при личностных проблемах в Ивано-Франковске / Посттравматические расстройства в Ивано-Франковске / Помощь при семейных конфликтах в Ивано-Франковске / Женственность в Ивано-Франковске / Проф. Выгорание в Ивано-Франковске / Потеря близких в Ивано-Франковске / Психотерапия детей и подростков в Ивано-Франковске / Помощь от неуверенности в себе в Ивано-Франковске / Лучшие психологи в Донецке

Полезные статьи о психологии