Психолог в Украине


Маргарита Євгенівна Мельник-Купчанко - Записаться к психологу


  • Цена: 400 грн.
  • Номер телефона: (38066)559-55-35
  • Адрес Черновцы
  • День рождения
  • Другие контакты
  • Владение языками: Русский, Украинский
  • Профессия: Психолог
О психологе - Маргарита Євгенівна Мельник-Купчанко

Образование - Маргарита Євгенівна Мельник-Купчанко
2012-2016рр. - диплом бакалавра Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича, спеціальність "Практична психологія"; 2015р. - сертифікат психолога-консультанта служби психологічної допомоги "Телефон Довіри"; 2016-2017рр. - диплом спеціаліста Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича, спеціальність "Практична психологія", спеціалізація "Психологічне консультування; 2019р. - учасниця лекції Буковинського проекту сучасної психотерапії "Психотерапія у глобальному світі" (Марина Блювштейн); 2020р.: - спеціалізація з курсу "Дитяча психологія"; - сертифікат Інституту практичної психології Ольги Гаркавець"Арт-терапія з дітьми"; - спеціалізація з курсу "Психосоматика"; - спеціалізація з курсу "НЛП. Базовий рівень"; - сертифікат Асоціації інноваційної та цифрової освіти «Освітній Хаб міста Києва» з курсів: - "Персональна ефективність"; - "Емоційний інтелект"; - "Мистецтво викладання"; - "Школа HR"; - "Діти покоління Z"; - участь у майстер-класах, вебінарах; 2021р.: - спеціалізація з курсу "Арт-терапія"; - сертифікат Асоціації інноваційної та цифрової освіти «Освітній Хаб міста Києва» з курсів: - "Нетворкінг"; - "Розвиток пам'яті". Продовжую поглиблювати й вдосконалювати знання та навчатися новому.
Опыт психологической практики - Маргарита Євгенівна Мельник-Купчанко
Досвід роботи практичної діяльності - 6 років: - проведення тренінгів і вебінарів; - волонтерська робота; - психологічна практика в системі освіти; - індивідуальні консультації (очно, онлайн - у телефонному режимі та в інших месенджерах); - 2017-2021рр. - психолог-консультант міської служби психологічної допомоги "Телефон Довіри"; - публікації в інтернет-ресурсах.
Используемые подходы и техники - Маргарита Євгенівна Мельник-Купчанко
Аналитическая психотерапия Гештальт терапия Когнитивная психотерапия Клиент-центрированная психотерапия Нейролингвистическое программирование Поведенческая психотерапия Экзистенциальная психотерапия Арт-терапія Проективні техніки
Работа с проблемами - Маргарита Євгенівна Мельник-Купчанко
- саморозвиток і самореалізація, досягнення цілей; - пошук власних кордонів і їх відстоювання; - самооцінка, прийняття себе і пошук внутрішніх ресурсів; - тайм-менеджмент (раціональне використання часу); - труднощі у вихованні дітей; - вікові й життєві кризи; - міжособистісні відносини (стосунки з батьками; з коханою людиною/чоловіком/дружиною; дитячо-батьківські відносини); - психосоматичні порушення (пошук психологічних причин); - робота з емоціями й почуттями; - емоційне і професійне вигорання; - психологічний супровід у важких життєвих обставинах; - навчання технікам самодопомоги; - підбір технік та побудова індивідуальної програми під запит клієнта.
Недавно смотрели

(0) отзывы о психологе Маргарита Євгенівна Мельник-Купчанко
Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчивЛучшие психологи в Черновцах / Помощь при заниженной самооценке в Черновцах / Лечение депрессии в Черновцах / Лечение невротических расстройств в Черновцах / Помощь психолога при одиночестве в Черновцах / Сложные отношения в паре в Черновцах / Сложные отношения в семье в Черновцах / Сложные отношения с детьми в Черновцах / Лечение эмоциональных нарушений в Черновцах / Лечение психосоматических расстройств в Черновцах / Лечение неврозов в Черновцах / Лечение панических атак в Черновцах / Лечение навязчивых мыслей в Черновцах / Лечение фобий в Черновцах / Лечение страхов в Черновцах / Помощь психолога с самореализацией в Черновцах / Помощь психолога с достижением целей в Черновцах / Помощь в сложных вопросах в Черновцах / Психотерапия бессоницы в Черновцах / Тревога о здоровье ипохондрия в Черновцах / Вегетативная соматоформная дисфункция в Черновцах / Целостный подход к человеку в Черновцах / Лечение нервных тиков в Черновцах / Лечение мутизма в Черновцах / Работа с пищевыми расстройствами в Черновцах / Помощь психолога при зажатости в Черновцах / Помощь при закомплексованности в Черновцах / Помощь при отсутствии чувства счастья в Черновцах / Отсутствие удовлетворенности жизнью в Черновцах / Помощь психолога при подавленности в Черновцах / Помощь при личностных проблемах в Черновцах / Лечение посттравматических расстройств в Черновцах / Помощь при семейных конфликтах в Черновцах / Помощь психолога с женственностью в Черновцах / Помощь психолога при Проф. выгорании в Черновцах / Помощь психолога при потере близких в Черновцах / Психотерапия детей и подростков в Черновцах / Помощь от неуверенности в себе в Черновцах / Лучшие психологи в Одессе

Полезные статьи о психологии