Психолог в Украине


Марта Калина - Записаться к психологу


  • Цена: 600 грн.
  • Номер телефона: 068 265 14 80
  • Адрес Ивано-Франковск
  • День рождения
  • Другие контакты
  • Владение языками: Русский, Украинский
  • Профессия: Психолог
О психологе - Марта Калина

Образование - Марта Калина
Спеціальність «психологія», кваліфікація «психолог», ДІПО ІПП, 2000 р. Психолог вищої категорії. Кандидат пед. наук. Курси медико-психологічного спрямування. Тренінг «Психосоматика. Як психічний стан впливає на наше здоров'я».Тренінг «Особливості організації медико-психологічного супроводу потерпілих в зоні надзвичайної ситуації». Тренінг «Формування стійкості в умовах кризових явищ». «Прийоми надання першої психологічної допомоги». Курси освоєння практичних навичок з психотерапії та психокорекції. (символдрама, психодрама). Курси підвищення кваліфікації психологів: «Специфіка та основні напрямки групової психологічної корекції» та ін. Курси практичних психологів освіти: «Стратегія профілактики суїцидальної поведінки учнівської молоді у діяльності психолога». Курс розроблений ГО «Смарт Освіта» «Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами»
Опыт психологической практики - Марта Калина
Досвід роботи практичного психолога (діти і дорослі у психоневрологічних інтернатах). Досвід психотерапії у напрямку позитивної психокорекції. Практичний 25 річний досвід розв’язання життєвих проблем. Консультую українською або російською мовами очно, по Skype, по вайберу, по телефону. За необхідністю виїжджаю до клієнта додому (додаткова оплата).
Используемые подходы и техники - Марта Калина
Гештальт терапия Когнитивная психотерапия Клиент-центрированная психотерапия Поведенческая психотерапия Психоанализ Экзистенциальная психотерапия
Работа с проблемами - Марта Калина
1. Психологічне консультування: - супровід життєвих ситуацій та ситуацій професійної діяльності; - поліпшення міжособистісних стосунків - усунення невирішених внутрішніх конфліктів; - почуття провини, депресивні стани, тривожність, занижена самооцінка, виснажені ресурси особистості. 2. Психотерапія і психокорекція: - компенсація дефектів виховання; - зняття психологічної напруги; - ослаблення дії психотравмуючих факторів. - психокорекція неврозів нав'язливих станів (трихотілломанія - нав'язливе висмикування волосся, брів, вій; дисморфофобія – вийти на вулицю тільки в капющоні та ін.), 3. Попередження і психопрофілактика психосоматичних захворювань (гіпертонічна хвороба; Ішемічна хвороба серця; заїкання, випадіння волосся; коліт та ін.). 4. Попередження рецидивів психосоматичних захворювань і відновлення працездатності в людини, яка перехворіла. 5. Психореабілітація і психогігієна: - професійна деформація; - лікування посттравматичного стресового розладу; - формування правильного ставлення пацієнта до лікування, лікарських рекомендацій, виконання реабілітаційних заходів. 6. Експрес-консультація - 30 хв діалогу з професійним психологом по телефону / Skype (попередня оплата).
Недавно смотрели

(2) отзывы о психологе Марта Калина
Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчивОтзыв о психологе
Ksavelpen Гости 17 июня 2022 19:49
0

Робота  доволі професійна.

Отзыв о психологе
Lay Гости 27 июля 2022 13:16
0

Хороший врач, консультация понравилась, всё прошло хорошо

Лучшие психологи в Ивано-Франковске / Лечение депрессии в Ивано-Франковске / Невротические расстройства в Ивано-Франковске / Одиночествов Ивано-Франковске / Сложные отношения в паре в Ивано-Франковске / Сложные отношения в семье в Ивано-Франковске / Сложные отношения с детьми в Ивано-Франковске / Лечение эмоциональных нарушений в Ивано-Франковске / Психосоматика в Ивано-Франковске / Лечение неврозов в Ивано-Франковске / Лечение панических атак в Ивано-Франковске / Лечение навязчивых мыслей в Ивано-Франковске / Лечение фобий в Ивано-Франковске / Лечение страхов в Ивано-Франковске / Самооценка в Ивано-Франковске / Самореализация в Ивано-Франковске / Достижение целей в Ивано-Франковске / Помощь в сложных вопросах в Ивано-Франковске / Психотерапия бессоницы в Ивано-Франковске / Тревога о здоровье ипохондрия в Ивано-Франковске / Вегетативная соматоформная дис. в Ивано-Франковске / Целостный подход к человеку в Ивано-Франковске / Лечение нервных тиков в Ивано-Франковске / Лечение мутизма в Ивано-Франковске / Работа с пищевыми расстройствами в Ивано-Франковск / Помощь психолога при зажатости в Ивано-Франковске / Помощь при закомплексованности в Ивано-Франковске / Отсутствие чувства счастья в Ивано-Франковске / Отсутствие удовлет. жизнью в Ивано-Франковске / Подавленность в Ивано-Франковске / Помощь при личностных проблемах в Ивано-Франковске / Посттравматические расстройства в Ивано-Франковске / Помощь при семейных конфликтах в Ивано-Франковске / Женственность в Ивано-Франковске / Проф. Выгорание в Ивано-Франковске / Потеря близких в Ивано-Франковске / Психотерапия детей и подростков в Ивано-Франковске / Помощь от неуверенности в себе в Ивано-Франковске / Лучшие психологи в Донецке

Полезные статьи о психологии